נוטריון בירושלים

שירותי נוטריון כוללים מגוון רחב של סמכויות: אימות חתימה על מסמך, אישור נכונות תרגום, אישור חיים ועוד. אם אתם מחפשים שירותי נוטריון בעיר ירושלים, להלן כל הפרטים אודות השירות.

שרותי נוטריון: כך תוכלו לקבל אותם בתוך העיר ובאופן קל ופשוט

שירותי נוטריון הם שירותים שכל אזרח במדינת ישראל זקוק להם, בין אם מדובר בשירות שנועד לטובת אימות חתימה על מסמכים ואישור זהות החותמים, אישור נכונות של תרגומים לטובת מסירה לחו"ל או כחלק מהסכמים שנערכים בין חברות בארץ לבין חברות בינלאומיות, חתימה על אישור חיים, חתימה על הסכם ממון ועוד. למעשה, סל השירותים של הנוטריון הוא רחב ונועד לאפשר לכל אזרח במדינת ישראל לקבל את השירות כחלק מתנאי הסף שנועדו להבטיח כי על מסמך נבדק ונמצא כמקורי, כחלק מאישור זהות החותמים. הנוטריון הוא דמות מפתח בעבור ביצוע הליכים שונים ועל כן אם אתם מתגוררים בעיר ירושלים, חשוב לדעת כי כיום ניתן לקבל את השירות אונליין – ובכך לקצר את ההליך כמו גם ליצור מערך מהיר יותר של אימות מסמכים, מכל סוג. אם זה מה שאתם צריכים, כדאי לפנות לשירותיו של נוטריון בירושלים בהקדם.

מהן הסמכויות של הנוטריון?

השירות ניתן הן בעבור המגזר הפרטי והן בעבור המגזר העסקי. בכל הקשור למגזר העסקי, תפקידו של הנוטריון הוא לאמת חתימה על מסמכים וכן נכונות העתקים של מסמכים, בייחוד כאשר נדרש לבצע תרגום של מסמכים לטובת פעילות עסקית, בהתאם לסעיף 7 לחוק הנוטריונים. בנוסף לכך, ע"פ חוק הירושה נוטריון רשאי לאשר עשיית צוואה, לצורך הגשה לבית המשפט. בנוסף, רשאי הנוטריון לקבל ולאשר נכונות של תצהיר, כמו גם לאשר את נכונות רשימת מצאי. ע"פ החוק, החתימה על המסמכים הללו תתבצע באמצעות חתימת לחץ עשויה מתחת, כאשר הכיתוב צריך להיות בעברית, אנגלית, ערבית ובמידת הצורך גם צרפתית. שימו לב כי במידה ומדובר בחתימה על מסמכים אותם נדרש להעביר לחו"ל, גיליון המסמכים  צריך להישלח בצורה מסוימת – ע"פ רוב דרך קשירה בסרט בצבע אדום.

מה חשוב לדעת לגבי בחירה בנוטריון?

חשוב להבין כי נוטריון הינו עורך דין בעל ותק של לפחות 10 שנים לפחות, אזרח ישראלי ועורך דין שלא הורשע בעבירה פלילית שיש עמה קלון או הושעה מלשכת עורכי הדין. לא כל עורך דין יכול לבצע את התפקיד אלא אם כן עבר הכשרה מקיפה המתבצעת ע"י משרד המשפטים, וזאת בשל הסמכויות הנרחבות שאותו מקבל הנוטריון לצד עמידה הכרחית בתנאי הסף אותם קבעו ועדת הרישיונות המעניקה את הרישיון בכדי לעסוק בתחום. בחירה בעורך דין נוטריון באזור ירושלים חייבת להתבצע רק לאחר קבלת המלצות כמו גם בדיקה כי אכן הנוטריון מציג תעודה המאשרת כי הוא הוסמך לעסוק בתחום, כחלק מתנאי הסף לקבלת השירות.

כמה זה יעלה והאם ניתן לקצר את ההליך?

חשוב לדעת כי התשלום בעבור קבלת שירותי נוטריון מפוקחים, אולם ייתכנו שינויים בהתאם להיקף השירות לו אתם זקוקים. על כן, רצוי להיכנס לאתר הרשמי של משרד המשפטים בכדי לבחון את התעריף הקבוע – כך שתוכלו לדעת מראש מהו הסכום אותו תידרשו לשלם בעבור קבלת השירות. שימו לב כי היום ניתן לקבל את השירות אונליין, באמצעות העלאת המסמכים לאתר הרשמי. מדובר בדרך קלה ופשוטה שבמסגרתה תוכלו לחסוך זמן כמו גם לקבל את המסמכים באופן מהיר לתיבת המייל, ובהתאם לכך ליצור מערך מהיר ויעיל, בהתאם לקדמה ועם שימת דגש על מתן מענה מדויק לצרכים השוטפים שלכם.